Opis szczegółowy
Spółka Melvit postawiła na nowy wymiar pieczywa chrupkiego. Mini wafle są idealną przekąską dla dużych i małych smakoszy. Dzięki niewielkim rozmiarom, zarówno opakowania, jak i samego produktu, można je ze sobą wszędzie zabrać. Chrupiącą przekąskę wytwarzamy z całych ziaren rodzimej gryki. Jeden mini wafel zawiera tylko 5 kcal!
Parametry produktu
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza gryczana biała 90%, woda, sól morska 1,8%, lecytyna słonecznikowa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: melvit s.a. ulica i numer: grójecka 194/91 kod pocztowy i miasto: 02-390 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 44 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 230 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1614 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 972 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |