Meelania Ser kozi plastry 100g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyjątkowo łagodny kozi ser w wygodnych plastrach. Doskonale sprawdzi się w codziennym śniadaniu dla całej rodziny, idealny na desce serów. świetny dodatek do pizzy, zapiekanek, tostów. Charakteryzuje się wysoką zawartością wapnia, fosforu i potasu dostarczając tym samym organizmowi potrzebne składniki mineralne. Wraz z Kozą Meelanią wprowadzimy Cię w świat zdrowego i smacznego odżywia!
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser kanapkowy (półtwardy) |
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Holenderski |
| Forma | Plastry |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | pasteryzowane MLEKO kozie, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1598 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |