Mealbox Kurczak w czerwonym curry z ryżem 360g X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nowa linia MealBox Siła Protein została opracowana tak, aby pomóc Ci utrzymać energię i siłę przez cały tydzień.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Garnek, Kuchenka mikrofalowa, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ryż paraboliczny gotowany 40% ( ryż paraboliczny, olej rzepakowy, sól), woda, kawałki fileta z piersi kurczaka gotowane 15%( filet z piersi kurczaka, błonnik grochowy, białko drobiowe z kurczaka, sól), wyciąg z kokosa 6% (ekstrakt z kokosa, woda), cebula smażona (cebula, olej rzepakowy), pulpa pomidorowa 5% (pomidory, sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), śmietanka (śmietanka, substancja zagęszczająca: karagen), mąka pszenna, miód lipowy, pasta curry czerwona 1% (papryka chili czerwona suszona, trawa cytrynowa, czosnek, szalotka, sól, skórka limonki kaffir , galangal, przyprawy), czosnek, olej rzepakowy, sól, koncentrat soku cytrynowego. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 533 kJ |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |