Opis szczegółowy
Nowa linia MealBox Siła Protein została opracowana tak, aby pomóc Ci utrzymać energię i siłę przez cały tydzień.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Garnek, Patelnia |
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ryż paraboliczny gotowany 40% (ryż paraboliczny, olej rzepakowy, sól), woda, kawałki fileta z piersi indyka gotowane 15%( filet z piersi indyka, błonnik grochowy, białko drobiowe z kurczaka, sól), śmietanka 9% ( śmietanka, substancja zagęszczająca: karagen), cebula smażona (cebula, olej rzepakowy), mąka pszenna, olej rzepakowy, przyprawa serowa 0,8% (cukier, sól, aromaty, ser w proszku, olej rzepakowy, serwatka, cebula proszek), czosnek, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 474 kJ |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |