Mccain guacamole purée z awokado 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Rozmrozić |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Awokado Hass (86%), cebula, czerwona i zielona papryka, sól, cukier, stabilizatory (E415, E450), przeciwutleniacze (E300, E330), kolendra, czosnek, papryczki Jalapeño. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Producent: | McCain Poland Sp. z o.o.Ulica i numer: Chociwel 25Kod pocztowy i miasto: 57-100 Strzelin PL |
| Krótki opis marketingowy | Purée z awokado, przyprawione, głęboko mrożone. Składniki najwyższej jakości: awokado Hass 86%. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 24 miesiące w temperaturze -18°C. 5 dni w temperaturze +4°C (zamknięta tuba). Wyjmij z kartonu, przechowując w temperaturze powyżej 0°C. 2 dni w temperaturze +4°C (po otwarciu tuby). Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 137,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 569,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,5 g |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E415 Guma ksantanowa, E450 Difosforany, E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E330 Kwas cytrynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Przeciwutleniacz |