Maxer Oranżada 20% soku 2 l 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Firma Zbyszko Company ulepszyła recepturę całej linii napojów gazowanych - Zbyszko 3 Owoce 1,75 L, poprzez wzbogacenie receptury o 20% soku. Dzięki temu produkty zyskały wyższą jakość i nowy, znakomity smak, co z pewnością doceni każdy Konsument. Zachęcamy do zakupów. Zbyszko 3majmy się razem!
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 2 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Działanie | Orzeźwiające, Chłodzące |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20 %), dwutlenek węgla, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromat, barwniki - e122, e102 (mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci); substancje słodzące: cyklaminiany, sacharyny, aspartam, acesulfam k. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 2,06 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zbyszko company s.a. ulica i numer: warszawska 239 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w zacienionym miejscu z daleka od promieni słonecznych. po otwarciu należy przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 10,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 41,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera substancję słodzącą, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera źródło fenyloalaniny |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E122 Azorubina, E102 Tartrazyna |