Opis szczegółowy
Syrop na bazie alpejskiej wody źródlanej o smaku czerwonego grejpfruta. Idealny jako składnik koktajli, drinków i lemoniad. Produkt w dużej, ekonomicznej butelce.
Parametry produktu
| Pojemność | 1000 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Grapefruitowy |
| Składniki | Syrop glukozowo-fruktozowy, woda, cukier, koncentrat soku z \różowego grejpfruta 10%, kwas cytrynowy: e330, naturalne aromaty grejpfruta oraz inne naturalne aromaty, stabilizator: e445, barwnik e129. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unibev sp. z o.o. ulica i numer: bonifraterska 17 kod pocztowy i miasto: 00-203 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Dodaj 1 część syropu do 7 części napoju lub więcej do preferowanego smaku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 274 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1165 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 61 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E445 Estry glicerolu i żywicy roślinnej, E330 Kwas cytrynowy, E129 Czerwień allura (AC) |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt może zawierać śladowe ilości soli i białka. |
| Zawiera aromaty | Tak |