Opis szczegółowy
Syrop barmański - baza do lemoniad
Parametry produktu
| Pojemność | 700 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | Woda, cukier, sok cytrynowy z koncentratu 7%, kwas cytrynowy, naturalne aromaty cytryny i limonki substancja konserwująca: e202, barwnik: e161b. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unibev sp. z o.o. ulica i numer: bonifraterska 17 kod pocztowy i miasto: 00-203 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Dodaj 1 część syropu do 7 części napoju lub więcej do preferowanego smaku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 317 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu, E161b Luteina |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |