Master Cook Polska Pieprz czarny cały 500g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ale Pieprz czarny cały jest przyprawą wszechstronnie stosowaną. Całe ziarna pieprzu zachowują swój smak na bardzo długo. Ziarna są twarde, łatwo dają się zmielić w młynku. Można też rozgniatać je za pomocą moździerza lub wałka.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Pieprz czarny |
| Przeznaczenie | Do zup, mięs, ryb, sałatek, marynat, przetworów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Pieprz czarny, ziarno. produkt może zawierać śladowe ilości gorczycy, selera, mleka (łącznie z laktozą), jaj, soi i glutenu. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Master Cook Polska Sp.z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Al. Wojska Polskiego 42 B Kod pocztowy i miasto: 05-800 Pruszków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1050 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10,4 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 38,6 g |