Master Cook Polska Liść laurowy 200g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ale Liść laurowy to najlepszej jakości produkt służący przygotowaniu wybornych, idealnie skomponowanych dań. Suszony liść laurowy charakteryzuje się bardzo przyjemnym smakiem i korzenno-gorzkim zapachem. Z jednej strony to sztandarowa przyprawa potraw kuchni polskiej: bigosów, zup, gulaszy, z drugiej doskonale pasuje do dań kuchni hinduskiej.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Liść laurowy |
| Przeznaczenie | Do mięs, ryb i dziczyzny, sosów, zup, marynat, bulionów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Liść laurowy. produkt może zawierać śladowe ilości gorczycy, selera, mleka (łącznie z laktozą), jaj, soi i glutenu. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Master Cook Polska Sp.z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Al. Wojska Polskiego 42 B Kod pocztowy i miasto: 05-800 Pruszków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 313 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1312 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,4 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 48,7 g |