Masło ekstra z Łukowa - bez laktozy 200 g X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Masło bez laktozy dedykowane osobom z nietolerancją tego cukru. Specjalny proces produkcyjny pozwala na rozłożenie laktozy nie wpływając tym samym na właściwości produktu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do smarowania; do pieczenia; do smażenia |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana (z mleka), enzym: laktaza |
| Zawartość tłuszczu | 83 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lumiko Trade Sp. z o.o. Sp. k. Ulica i numer: Orląt Lwowskich 57 Kod pocztowy i miasto: 41-208 Sosnowiec PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 754 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3100 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 83 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 21 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 814 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 16 %RWS |
| Witamina E | 2,5 mg/100g |
| Witamina D | 0,8 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|