Masa makowa z bakaliami Prospona 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | woda, mak (21%), miód sztuczny (cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat), cukier, bakalie (12%): rodzynki, skórka pomarańczowa kandyzowana (skórka pomarańczowa, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy), kasza manna z pszenicy, skrobie modyfikowane, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Producent: | PROSPONA Sp. z o.o.Ulica i numer: Węgierska 11Kod pocztowy i miasto: 33-300 Nowy Sącz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 500 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 253 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1060 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 530 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |