Opis szczegółowy
Aby grillowe specjały zachwycały najlepszym smakiem i aromatem, a przy tym były prostsze w przygotowaniu pamiętajmy o Marynacie klasycznej Prymat. Doprawione i zamarynowane mięsiwo będzie miało nie tylko smaczną i chrupiącą skórkę, ale w środku pozostanie również soczyste i kruche. Klasyczny smak najlepszego grillowanego mięsa, ryb i warzyw mile zaskoczy i urozmaici znane potrawy z rusztu.
Wspaniały, klasyczny smak i aromat gwarantują najlepsze zioła i przyprawy Prymat w tym między innymi: gorczyca biała, kozieradka, majeranek, kolendra, liść laurowy, pieprz czarny, ziele angielskie, jałowiec rozmaryn i sól. Ponadto walory smakowe wzbogacą warzywa suszone: czosnek i cebula.
Parametry produktu
| Typ | Marynata |
| Przeznaczenie | Do grilla;do mięs;do ryb;inne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Cebula, sól, gorczyca biała, kozieradka, majeranek, owoc kolendry, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; liść laurowy, pieprz czarny (2,2%), ziele angielskie, rozmaryn, owoc jałowca, |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 288 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1207 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 23,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,4 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |