Opis szczegółowy
Barwa: różowa
Aromat: intensywne nuty goździków, cynamonu oraz gałki muszkatołowej połączone z lekkim aromatem maliny i cytryny
Smak: odświeżający, słodki i lekko kwaskowaty, podkreślony lekką nutą pikanterii,
Dojrzewanie: leżakuje przez max. 3 m-ce
Zawartość alk.: 14,5%
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Trebbiano |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 14,5 % obj. |
| Składniki | . |
| Waga jednostkowa brutto | 1,63 kg |
| Region pochodzenia | Włochy |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999999999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 607 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |