Martini Bellini 750ml 8% X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Nowa linia win półmusujących spod marki Martini
Parametry produktu
| Kolor | różowy |
|---|---|
| Charakter | Słodki (Doux, Sweet) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Desery, Drinki, Aperitif, Koktajle, Lody |
| Zawartość alkoholu | 8 % obj. |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,47 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hellmann worldwide logistics ulica i numer: handlowa 20 kod pocztowy i miasto: 41-253 czeladź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999999 mies. |
| Składniki | . |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |