Mars baton Mars 51 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Baton czekoladowy |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Karmelowy |
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 51 g |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, olej słonecznikowy, permeat serwatki (mleko), tłuszcz palmowy, tłuszcz mleczny, odtłuszczone kakao w proszku, jęczmienny ekstrakt słodowy, sól, emulgator (lecytyna sojowa), białko jaja w proszku. (może zawierać: orzechy, orzeszki ziemne). czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 294 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,34 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 31 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 36 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 442 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 226 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 949 kJ |
| Wielkość porcji | 51 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,67 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,1 g |
| Cukry | 61 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 34 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |