Margaryna Zwykła z Kruszwicy 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | do pieczenia, smażenia, duszenia |
| Składniki | oleje i tłuszcze roslinne(palmowy, rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, kokosowy), woda, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym, lecytyny), sól (0,3%), aromat, barwnik (annato), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (A,D). Produkt moze zawierać mleko |
| Zawartość tłuszczu | 60 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 9 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Producent: | Bunge Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Niepodległości 42Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 260 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | do gotowania, pieczenia, smażenia, smarowania pieczywa oraz innych zastosowań kulinarnych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 540 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2220 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy
| Witamina A | 900 μg/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |