Maretti Bruschetta Śmietana - Cebula 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy, Cebulowy |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Składniki | mąka pszenna,olej roślinny(olej palmowy,przeciwutleniacz:ekstrakt z rozmarynu),ekstrudat mąki kukurydzianej, preparat o smaku śmietankowo-cebulowym 5,5% (serwatka,sól,cukier,cebula w proszku 10%,wzmacniacz smaku:glutaminian sodu;śmietana w proszku 10%, pietruszka,regulator kwasowości:kwas cytrynowy; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, aromaty), sól, odtłuszczone mleko w proszku, cukier,suszony gluten pszenny, drożdże, stabilizator:guma guar, dekstroza, emulgator:mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono i diacetylenowym |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Producent: | italmex sp. z o.o. ulica i numer: sławęcińska 10 kod pocztowy i miasto: 00-850 ożarów mazowiecki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 467 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1963 kJ |
| Wielkość porcji | 70 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |