Marchewka zasmażana z groszkiem Provitus 480G X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
produkt wysokiej jakości
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Marchew |
|---|---|
| Zawartość netto | 480 g |
| Składniki | Marchew 72%, groszek zielony 11%, cukier, olej roślinny, woda, mąka pszenna, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: provitus dąbrowscy, malesa sp. jawna ulica i numer: weteranów 149 kod pocztowy i miasto: 05-250 radzymin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 3 DNI |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 412 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,28 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 7,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |