Marchewka zasmażana Provitus 480G X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
produkt wysokiej jakości
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | marchew (83%), cukier , olej rzepakowy, woda, mąka pszenna, sól |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROVITUS Dąbrowscy, Malesa Sp. Jawna Ulica i numer: Weteranów 149 Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 3 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 93 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 390 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |