Opis szczegółowy
Francuskie wino jakościowe, musujące, białe, wytrawne. Świeże o aromacie miodu i zielonego jabłka z nutą brioszki. Doskonałe jako aperitif lub do deserów. Idealna temperatura serwowania: 6-8 °C.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kolor | biały |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet | Brut |
| Serwowanie | Aperitif, Desery |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Grape Variety | CHARDONNAY |
| Type of Sparkling Wine | CREMANT DE JURA |
| Sweetness of Sparkling Wine | BRUT |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pmp wino serwis sp. z o.o. ulica i numer: kilińskiego 1 kod pocztowy i miasto: 47-303 krapkowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 303 kJ |
| Zawartość soli | 0 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
| Skrobia | 0 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal | 72 kcal |
Inne informacje o zawartości