Opis szczegółowy
Maoam Joystixx .....wciąga smakiem
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalne |
| Smak | Owocowy, Kwaśny, Cola |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Składniki | Cukier; syrop glukozowy; tłuszcz palmowy; substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy; żelatyna, kwas: kwas cytrynowy; aromat; |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142b kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1666 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 84 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |