Opis szczegółowy
Chrupiące wafle z nadzieniem orzechowym
Parametry produktu
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Cukier, mąka pszenna, tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), orzechy laskowe (12 % w nadzieniu), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; sól, emulgator: lecytyny (z soi); aromat. alergeny: gluten, orzechy laskowe, soja. może zawierać inne orzechy i mleko. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 608 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 320 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 485 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2038 kJ |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |