Mamut Grzanki pszenne 150 g FOLIA X14
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grzanki pszenne są idealnymi dodatkiem do sałatek i zup. Ich neutralny smak pasuje zarówno do słonych, jak i słodkich potraw. Wytwarzane z dodatkiem cennego oleju rzepakowego. Są źródłem białka i błonnika. Złociście wypieczone sprawią, że potrawa nabierze wyrazistego smaku. Produkt w wygodnym i funkcjonalnym opakowaniu otwórz/zamknij.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 150 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, olej rzepakowy, , serwatka w proszku ( z mleka), , sól , drożdże, cukier, jaja w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa (zawiera mąkę pszenną) może zawierać soję |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w opakowaniu zamknietym w suchym , przewiewnym i zaciemnionym miejscu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | gotowe do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1662 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,7 g |
| Cukry | 6,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |