Mamut Bułka tarta wrocławska 450g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bułka Tarta Wrocławska ze świeżego wypieku to produkt znany od lat. Wyróżnia ją niezmienna receptura: mąka, drożdże i sól, bez żadnych dodatków. Swój niepowtarzalny smak i wyjątkową jakość zawdzięcza świeżo wypiekanym bochenkom. Dzięki temu podczas smażenia danie delikatnie się przyrumieni, tworząc chrupiącą i złocistą panierkę. Produkt wyróżnia znak Poznaj Dobrą Żywność, przyznawany wysokiej jakości produktom żywnościowym. Ma także Znak jakości "Q", co oznacza, że wyrób odznacza się ponadprzeciętnym standardem i wyróżnia się na tle towarów z tej samej kategorii
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna, sól, drożdże |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w opakwaniu w suchym i przewiewnym pomieszczeniu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 358 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1515 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |