Mamba Tropics 106g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kultowe gumy rozpuszczalne Mamba teraz w super-tropikalnej odsłonie.
Najlepsze tropikalne smaki w wyjątkowych kombinacjach: brzoskwinia-marakuja,
ananas-kokos, mango-pomarańcza, jabłko-kiwi.
Parametry produktu
| Typ | Gumy w drażetkach |
|---|---|
| Rodzaj | Rozpuszczalne |
| Smak | Owoce tropikalne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 106 g |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, żelatyna, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty barwiące (czarna marchew, spirulina, czarna porzeczka, sok truskawkowy), barwiący wyciąg z kurkumy, syrop karmelowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1677 kJ |
| Wielkość porcji | 106 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 62,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 84,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |