Malwa Herbata ziołowa Fito Apteka Ciśnienie 20 torebek
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa |
| Smak | Ziołowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | owoc głogu (Crataegus oxyacantha), owoca aronii (Aronia melanocarpa), owoc dzikiej róży (Rosa canina), koszyczek rumianku (Matricaria recutita), liść mięty pieprzowej (Mentha piperita), liść melisy lekarskiej (Melissa officinalis), kwiat hibiskusa (Hibiscus sabdariffa), liść pokrzywy (Utrica dioica), kwiatostan głogu (Crataegus oxyacantha), ziele skrzypu polnego (Equisetum arvense), aromat, kwiat bzu czarnego (Sambucus nigra), korzeń mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | MALWA TEA Wojciech FabisiakUlica i numer: Dworcowa 30EKod pocztowy i miasto: 66-433 Lubiszyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | powyżej 9 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Umieścić 1 torebkę w filiżance, zalać wrzącą wodą (200 ml), filiżankę przykryć. Zaparzać około 8-10 minut. Zalecane spożycie: 3 filiżanki naparu dziennie przygotowanego z 1 torebki na 200 ml wody. Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu (3 torebki) wynosi: owoc głogu 1,2 g, owoc aronii 0,9 g, kwiatostan głogu 0,3 g, ziele skrzypu polnego 0,3 g, korzeń mniszka lekarskiego 0,12 g. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |