Opis szczegółowy
Zawarte w produkcie: melisa i lawenda pomocne w zasypianiu, wpływają na jakość snu, odprężające, rumianek korzystnie wpływa na dobre samopoczucie, chmiel wspomaga wyciszenie, ułatwia zasypianie. Herbatka zawiera kompozycję składników roślinnych w odpowiednio dobranych proporcjach, które pomagają łagodzić stres, pobudzenie emocjonalne, pozytywnie wpływają na nastrój i jakość snu.
Polecana jest w szczególności w przypadku przemęczenia i rozdrażnienia, dla osób zestresowanych, mających trudności z zasypianiem.
Liść melisy i kwiat lawendy - korzystnie wpływają na fizyczne i psychiczne samopoczucie, pomagają utrzymać dobry nastrój i efekt relaksu. Przyczyniają się do dobrego i spokojnego snu, wpływają na jego jakość.
Koszyczek rumianku - pomaga zachować równowagę emocjonalną, wspiera utrzymanie dobrego samopoczucia, nastroju i relaksu.
Szyszki chmielu - wspomagają właściwe funkcjonowanie układu nerwowego, korzystnie wpływają na wyciszenie organizmu, ułatwiają zasypianie.
Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa |
| Smak | Ziołowy |
| Działanie | Na sen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Liść melisy (melissa officinalis), liść mięty pieprzowej (mentha piperita), owoc dzikiej róży (rosa canina), koszyczek rumianku pospolitego (chamomilla recutita), owoc kopru włoskiego (foeniculum officinale), kwiat hibiskusa (hibiscus sabdariffa), kwiat lawendy lekarskiej (lavandula officinalis), owoc głogu (crataegus oxyacantha), kwiatostan głogu (crataegus oxyacantha), ziele palczatki cytrynowej (cymbopogon citratus), aromat, szyszki chmielu zwyczajnego (humulus lupulus), kwiatostan lipy (tilia cordata), skórka cytryny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malwa tea wojciech fabisiak ulica i numer: dworcowa 30e kod pocztowy i miasto: 66-433 lubiszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 8 - 10 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Umieścić 1 torebkę w filiżance, zalać wrzącą wodą (200 ml), filiżankę przykryć. zaparzać około 8-10 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |