Opis szczegółowy
prosty skład; delikatny wyważony smak; bez laktozy; charakterystyczne wyróżniające opakowanie
Parametry produktu
| Rodzaj | naturalny, Light |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, enzym: laktaza*, żywe kultury bakterii jogurtowych: streptococcus thermophilus, lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Pojemność | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: warszawska 41 kod pocztowy i miasto: 82-100 nowy dwór gdański pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Wymieszać i spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Skyr przeznaczony jest do bezpośredniego spożycia, może stanowić składnik sosów, past, deserów i ciast. produkt przeznaczony jest dla wszystkich sektorów rynku konsumenckiego z wyjątkiem osób uczulonych na składniki produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 219 kJ |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |