Mako Gniazdka bezowe 156 g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gniazdka bezowe używane do przygotowania deserów z bitą śmietaną i owocami.
Parametry produktu
| Typ | Bezy |
|---|---|
| Smak | Słodki |
| Zawartość netto | 156 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, białko w proszku (białko jaja kurzego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, środek spieniający: cytrynian trietylowy). produkt bez sztucznych barwników i aromatów. może zawierać orzechy, mleko, soję. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Cukiernictwo-Handel "MAKO" Sp. z o. o. Ulica i numer: Kolejowa 83 Kod pocztowy i miasto: 88-420 Rogowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Gniazdka bezowe używane do przygotowania deserów z bitą śmietaną i owocami. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 448 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać nieużywane gniazdka w szczelnym pojemniku. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Najlepiej przygotować maksymalnie godzinę przed podaniem. gniazdka bezowe powinny zostać wyjęte z opakowania, przygotowane i udekorowane krótko przed podaniem, aby zachować ich chrupkość i wyjątkowy smak. proszę napełnić poszczególne gniazdka schłodzoną bitą śmietaną, ulubionymi świeżymi lub dobrze odsączonymi owocami z puszki lub innymi dodatkami. proszę użyć truskawek, kiwi, melona, jagód, ananasa, brzoskwiń, malin lub mandarynek, aby stworzyć naprawdę orzeźwiający deser. można również posypać zmiażdżonymi orzechami, bakaliami, startą czekoladą lub polać różnymi pod względem smaku polewami. po dekoracji, podawaj natychmiast. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 399 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 220 kJ |
| Wielkość porcji | 13 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 82 g |
| Zawartość węglowodanów | 94 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 1 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|