Makaron z zielonego groszku świderek BIO 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bogaty w białko makaron wyrabiany w 100% z ekologicznego zielonego groszku. Świetnie smakuje i jest źródłem witaminy B1, kwasu foliowego i składników mineralnych takich jak fosfor czy żelazo. Doskonały zamiennik zwykłego makaronu, zarówno w sałatkach, jak i w zupach, zapiekankach czy w połączeniu z sosami i innymi daniami, szczególnie tymi, które tworzysz z dodatkiem serów, warzyw i świeżych ziół. Przepisy znajdziesz na www.bartolini.com.pl oraz na facebookowym profilu Makarony Bartolini
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym
Składniki
100% ekologicza mąka z zielonego groszku.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1459/345 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 55 g |
| Cukry | 6.6 g |
| Błonnik | 9 g |
| Białko | 33 g |
| Sól | 0.01 g |