Makaron wstążki ze szpinakiem 400 g Goliard
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Smakowy, Jajeczny, Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Wstążki |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Semolina z pszenicy durum( zawiera gluten pszenny) , masa jajowa pasteryzowana 8,7% ,szpinak sproszkowany 4,8 %, woda |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Producent: | GOLIARD SP. Z O.O.Ulica i numer: DŁUGA 6Kod pocztowy i miasto: 42-290 ŁOJKI PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | gotować 14-15 min. w lekko osolonej wodzie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1488 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 14,2 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 66,8 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |