Makaron sedani kukurydziano-ryżowy bezglutenowy 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowy makaron z kukurydzy i brązowego ryżu. Idealny dla osób na diecie bezglutenowej.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Mąka kukurydziana 50% (Pochodzenie z UE), mąka z brązowego ryżu 40% (Pochodzenie z UE/spoza UE), mąka z białego ryżu, skrobia ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1497/353 |
| Tłuszcz | 1.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 78 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 6 g |
| Sól | 0.03 g |