Makaron gryczany soba BEZGL. BIO 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Seria ekologicznych, bezglutenowych makaronów, które są idealne dla wegetarian, wegan i celiaków. Włącz je do swojej diety i poczuj różnicę! Noodle zapewniają szybką i zdrową alternatywę dla konwencjonalnych pszennych makaronów, są pyszne podawane w azjatyckiej zupie warzywnej lub smażone z warzywami lub mięsem.
Składniki
orgaiczna gryka, woda
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 72 g |
| Cukry | 3 g |
| Błonnik | 3 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0 g |