Opis szczegółowy
Makaron SORENTI Mini Kolanka to klasyka w najlepszym wydaniu – małe, delikatne kształty idealnie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych zupach, jak i nowoczesnych sałatkach czy zapiekankach. Dzięki swojej porowatej strukturze świetnie chłoną smak sosów, a ich niewielki rozmiar sprawia, że są szczególnie lubiane przez dzieci.
Produkowany z najwyższej jakości pszenicy, makaron mini kolanka SORENTI gwarantuje doskonałą sprężystość i apetyczny wygląd po ugotowaniu. To prosty, a zarazem wyjątkowy składnik, który pozwala w kilka chwil wyczarować smaczne i sycące dania dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Typ | Z semoliny (durum) |
| Rodzaj | Kolanka |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Składniki | Mąka z pszenicy durum |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: makarony polskie s.a. ulica i numer: podkarpacka 15a kod pocztowy i miasto: 35-082 rzeszów pl |
| Krótki opis marketingowy | Makaron sorenti mini kolanka to klasyka w najlepszym wydaniu – małe, delikatne kształty idealnie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych zupach, jak i nowoczesnych sałatkach czy zapiekankach. dzięki swojej porowatej strukturze świetnie chłoną smak sosów, a ich niewielki rozmiar sprawia, że są szczególnie lubiane przez dzieci. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Doskonale komponuje się z mięsem, rybami i warzywami. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zagotować wodę z dodatkiem soli, w proporcji 1 litr wody na 100g makaronu. do gotującej wody wrzucać stopniowo makaron, nie przerywając wrzenia. gotować 5-7 minut na słabym ogniu, od czasu do czasu mieszając. po ugotowaniu makaron odcedzić, spłukać wodą i podawać. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1497 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Inne informacje o zawartości
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |