Makaron Lasagne 500g Primo Gusto X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lasagne podawana jest w formie warstwowej zapiekanki, w której między płatami suchego makaronu znajdują się różne wilgotne farsze, sos beszamelowy oraz starty ser żółty (najlepiej włoski parmezan lub cheddar). Lasagne jest potrawą, która pozwala na wiele eksperymentów ze składnikami, oprócz klasycznej mięsnej lasagne bolońskiej oraz jarskiej wersji neapolitańskiej, można spotkać się z przepisami zawierającymi szpinak, tuńczyka, owoce morza, a nawet dynię, czy jarmuż.
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny, Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Lasagne |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Semolina z pszenicy durum, woda. Może zawierać śladowe ilości jaj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Atlanta A.M. Sp z o.o. Ulica i numer: Annopol 4A Kod pocztowy i miasto: 03-236 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1525 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |