Makaron Goliard Nitki Pszenny Jajeczny z Jaj Kury Zielononóżki Durum 250 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Makaron z jaj kury zielononóżki. Kura zielononóżka kuropatwiana jest polską rodzimą rasą przystosowaną do chowu w warunkach . Jednym z podstawowych walorów jaj zielononóżek jest obniżona zawartość cholesterolu w porównaniu do jaj innych ras. jajo od tych kur to najlepsze źródło aminokwasów, wielonasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i związków mineralnych.
Parametry produktu
| Typ | Jajeczny |
|---|---|
| Rodzaj | Nitki |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | mąka z PSZENICY zwyczajnej, semolina -mąka z PSZENICY durum, pasteryzowana masa jajowa 16,6% (odpowiada porcji 4 jaj na kg mąki), kurkuma-przyprawa. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOLIARD SP. Z O.O. Ulica i numer: DŁUGA 6 Kod pocztowy i miasto: 42-290 ŁOJKI PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 147 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 622 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |