Makarena Fruit of Paradise 200 g X7
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszne galaretki owocowe w cukrze w 4 smakach : cytrynowym , jabłkowym , wiśniowym i pomarańczowym.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 200 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja żelująca: agar; białko jaja w proszku, barwniki: kurkumina1; ekstrakt z papryki2; kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin3; koncentrat barwiący z marchwi4, aromaty. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, soję, mleko i zboża zawierające gluten. 1, 2, 3, 4 - numery od 1 do 4 oznaczają zapakowany smak galaretki oraz użyty do jej produkcji składnik. barwa galaretki w opakowaniu odpowiada następującym smakom: żółta - 1, pomarańczowa - 2, zielona - 3, czerwona - 4. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MILLANO SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA S.K.A Ulica i numer: Wysogotowska 15 Kod pocztowy i miasto: 62-081 Przeźmierowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Galaretka o smaku: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym lub wiśniowym w cukrze |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1431 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 75 g |
| Zawartość węglowodanów | 84 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kształt prawidłowy dla użytych form; powierzchnia sucha, nie lepiąca się; barwa pastelowa, równomierna; konsystencja żelowa, elastyczna, niescukrzona; smak i zapach typowy dla produktu bez obcego posmaku i zapachu |
|---|