Makarena 200g POMORZANKA X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Legendarne galaretki owocowe w cukrze w 4 smakach : cytrynowym , jabłkowym , wiśniowym i pomarańczowym
Parametry produktu
| Zawartość netto | 200 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, woda, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żelująca (agar), białko JAJA kurzego, aromaty: cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy i wiśniowy, barwniki: E100, E141, E160c, E163. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MILLANO SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA S.K.A Ulica i numer: Wysogotowska 15 Kod pocztowy i miasto: 62-081 Przeźmierowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | n.a |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | n.a |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 324 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1377 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 428 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 67 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | kształt - cząstki owocu cytrusowego; powierzchnia- sucha, pokryta drobnokrystalicznym cukrem; barwa - pastelowa, równomierna, konsystencja - żelowa, elastyczna; smak - właściwy dla użytych aromatów, bez obcego; smaku i zapachu |
|---|