Mąka żytnia razowa typ 2000 BIO 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
100% polska mąka żytnia razowa typ 2000.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejsu.
Składniki
mąka żytnia razowa BIO typ 2000
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1368/322 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 61.5 g |
| Cukry | 2 g |
| Białko | 9.5 g |
| Sól | 0 g |