Mąka gryczana biała BIO 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Mąka gryczana ze względu na intensywny smak często jest mieszana z innymi. Jest niezbyt miałka (drobnoziarnista) o charakterystycznym, podpalanym smaku gryki. Nadaje wypiekom ciemną barwę. Jest bogata w żelazo, wapń, potas, witaminy z grupy B oraz przeciwutleniacze. Sprawia, że produkt końcowy ma obniżony indeks glikemiczny oraz wydłuża jego trwałość.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka gryczana* *składnik pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1609/382 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 70.2 g |
| Cukry | 2.5 g |
| Białko | 12.6 g |
| Sól | 0.03 g |