Majonez do dekoracji Hellmann's 3 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 3 l (dm³) |
|---|---|
| Składniki | olej rzepakowy (78%), żółtko JAJA kurzego (6%), musztarda (woda, GORCZYCA, ocet, cukier, sól), ocet spirytusowy, woda, cukier, sól, zagęszczony sok z cytryny, aromaty, przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 2,79 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,94 kg |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 miesięcy. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 690 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2800 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 420 kJ |
| Wielkość porcji | 15 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 74 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |