Majonez Kielecki PET 450ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Majonez Kielecki to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.
Parametry produktu
| Składniki | olej rzepakowy rafinowany, musztarda (woda, ocet, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), woda, żółtka jaj kurzych (7,0%). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wytwórcza spółdzielnia pracy społem ulica i numer: mielczarskiego 93-95 kod pocztowy i miasto: 25-726 kielce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w miejscach czystych, suchych, wolnych od obcych zapachów, a po otwarciu w lodówce. Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych. Przed użyciem wstrząsnąć. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 631 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2597 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 68 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|