Majonez 600 g białuty
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Olej rzepakowy, musztarda (ocet spirytusowy, woda, sukier, gorczyca, sól, kwas cytrynowy, przyprawy) woda, żółtka jaj kurzych, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa, przeciwutleniacz- sól wapniowo-disodowa-edta |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,95 kg |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Wysoka zawartość tłuszczów jednonienasyconych | 1 |
| Wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych | 1 |
| Wysoka zawartość tłuszczów wielonienasyconych | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | Białuty Sp zo.o.Ulica i numer: Białuty 34Kod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Produkt koszerny | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 203 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 694 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2858 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 74 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz |