Majeranek suszony 8g Prymat X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Majeranek otarty Prymat to bardzo aromatyczna przyprawa wykorzystywana gównie do dań kuchni polskiej. Doskonale nadaje się do ciężkostrawnych posiłków, tłustych mięs, potraw z warzyw strączkowych, zawiesistych zup oraz kapusty.
Majeranek należy do najczęściej stosowanych przypraw. Jest niezastąpionym dodatkiem do sosów oraz sałatek Stanowi stały składnik niektórych zup: grochowej, fasolowej, kartoflanej, żuru, węgorzowej oraz flaków i kołdunów. Innym zastosowaniem majeranku jest przyprawianie farszu pieczonej kaczki czy gęsi. Majeranek jest często stosowany w połączeniu z tymiankiem. Warto pamiętać, że te dwie przyprawy doskonale ze sobą współgrają.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Majeranek |
| Przeznaczenie | Pasuje do sosów, sałatek, fasoli, żurku i barszczu białego |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Egipt |
| Zawartość netto | 8 g |
| Składniki | Majeranek suszony |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|