Opis szczegółowy
Majonez o zawartości tłuszczu 70%, stworzony na bazie oleju rzepakowego własnej produkcji. Gęsty, kremowy, o łagodnym smaku. Idealny do sałatek, gotowanych jaj, ale także do dekoracji wędlin i przystawek.
Parametry produktu
| Pojemność | 530 ml |
| Składniki | Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, woda, żółtko jaja 6%, cukier, ocet spirytusowy, sól, gorczyca, substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty , przyprawy i ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: e 385, barwnik: ekstrakt z kurkumy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Zawartość netto | 470 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,71 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mosso kewpie poland sp. z o.o. ulica i numer: wirażowa 43 kod pocztowy i miasto: 05-090 raszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 11 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 645 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2672 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 70 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Mosso majonez napoleoński jest gęstym, kremowym majonezem o zawartości tłuszczu 70%, stworzonym na bazie oleju rzepakowego własnej produkcji. idealnie nadaje się do sałatek, gotowanych jaj oraz dekoracji wędlin i przystawek. |