M&M's Czekoladowe w Kolorowej Skorupce - Drażetki Przekąska Deser 45g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
drażetki czekoladowe oblane kolorowymi skorupkami cukrowymi.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 45 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, pełne mleko w proszku, laktoza, tłuszcz kakaowy, skrobia, tłuszcz palmowy, syrop glukozowy, masło shea, stabilizator (guma arabska), emulgatory (lecytyna sojowa), barwniki (e100, e133, e160a, e160e, e162, e170, e172), dekstryny, substancja glazurująca (wosk carnauba), olej z nasion palmowych, sól, ekstrakt z wanilii, aromat. może zawierać śladowe ilości: orzeszek ziemny, migdał, orzech laskowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 30,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 32 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 481 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2019 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 481 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 67 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |