M&M's Chocolate Czekolada mleczna w kolorowych skorupkach 125 g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
M&M's - Wszystkie kolory zabawy
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, miazga kakaowa, pełne mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, laktoza (mleko), skrobia, tłuszcz palmowy, syrop glukozowy, masło shea, stabilizator (guma arabska), emulgator (lecytyna sojowa), barwniki (E100, E133, E160a, E160e, E162, E170, E172), sól, dekstryna, substancja glazurująca (wosk carnauba), olej z nasion palmowatych, aromat. Może zawierać: migdały, orzechy laskowe, orzeszki ziemne. Czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 482 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 841 kJ |
| Wielkość porcji | 41,6 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 66 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E100 Kurkumina, E133 Błękit brylantowy FCF, E160a Karoteny, E160e Beta-apo-8′-karotenal (C 30), E162 Betanina (barwnik buraka ćwikłowego), E170 Węglan wapnia, E172 Tlenki i wodorotlenki żelaza |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
| Zawiera aromaty | Tak |