MK Smalec z mięsem i cebulką 108 g X16
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Smalec z mięsem i cebulką
Parametry produktu
| Składniki | tłuszcz wieprzowy 73 %, mięso drobiowe z indyka 13 %, cebula smażona (cebula, olej roślinny palmowy, mąka pszenna (gluten), sól) 10,9 %, sól, aromaty, przyprawy, błonnik cytrusowy, skrobia modyfikowana, stabilizator E451, emulgator E471, przeciwutleniacz E316, błonnik roślinny bambusowy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: konshurt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: korfantego 26 kod pocztowy i miasto: 42-202 częstochowa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 545 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2249 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 55 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |