MK Morele połówki w lekkim syropie 820g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Morele połówki w lekkim syropie 820 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Owoce w puszce |
|---|---|
| Skład podstawowy | Morele |
| Zawartość netto | 820 g |
| Składniki | Morele połówki, woda, cukier. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 470 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,96 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: konshurt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: korfantego 26 kod pocztowy i miasto: 42-202 częstochowa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowe do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 282 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 13,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,2 g |